Arrow
Arrow
Slider
01/

Këshilla ne Interior Design dhe Artikuj

Zbuloni tendencat, lajmet, videot dhe temat e diskutimit më të fundit mbi Interior Design.

më shumë
02/

Shkarko Broshurën tonë

Mësoni më shumë mbi ne!

më shumë

Projektimi kreativ dhe cilësi në ndërtim

Fokusuar ne Interior Design, bashkepunimi yne me arkitektet me te mire vendas dhe te huaj ka pasur gjithnje ne fokus deshirat e klienteve tane.
Bare, restorante dhe banesa kane qene produktet tona kryesore si: salla e pritjes ne institucionin e Presidences, City Park, QTU, Bar "Amorino", Qendra Tregtare "Toptani", Bar Restorant "Delano", dhe shume banesa private si apartamente dhe vila.

më shumë

Biznese

Arredoni dyqanin tuaj, restorantin, barin etj, me mobilje unike të projektuar posaçërisht për kërkesat tuaja.

më shumë

Zyrë

Nëse ju punoni nga shtëpia, nga zyra ose keni nevojë për një tavolinë për fëmijët që të bëjnë detyrat e shtëpisë, ne mund të krijojmë mobilje të përsosur zyre për hapësirën dhe stilin tuaj.

më shumë

Shtëpi

Nga krevatë, kolltukë, karrige, mobilje magazinimi etj, ne projektojmë dhe ndërtojmë mobilje të rehatshme dhe unike për çdo dhomë në shtëpi.

më shumë

Mund të besoni stafin tonë të ekspertëve për t'ju ndihmuar të bëni blerjen tuaj të ardhshme të mobiljeve të kënaqshme!

Na dërgoni një mesazh dhe do t'iu kontaktojmë së shpejti

më shumë

Na ndiqni

Mënyra më e mirë për të qëndruar të azhurnuar reth punës sonë, është të na ndiqni në një nga llogaritë e mediave tona sociale.